Narciarskie przedszkole - Narciarskie przedszkole Anity Marczułajtis

Witamy w Narciarskim Przedszkolu

Naszą misją jest zapewnienie dzieciom i rodzicom twórczej zabawy na śniegu pod okiem doskonałych instruktorów.

Naszą propozycję kierujemy do rodziców dzieci w wieku 3 - 10 lat, zainteresowanych aktywnym trybem spędzania czasu.

Narciarskie Przedszkole działa od 2002 roku w Poroninie, w rodzinnej miejscowości sportowej rodziny Marczułajtis. W czasie weekendowych spotkań na podtatrzańskich stokach zapewnia dzieciom wprowadzenie we wspaniały świat narciarstwa, a rodzicom doskonalenie techniki jazdy na nartach i na snowboardzie.

Narciarskie Przedszkole - miejsce, tereny, pensjonaty

Narciarskie PrzedszkoleMałe Chiche

Narciarskie przedszkole powstało w grudniu 2002 roku wśród „dzieciatych” sympatyków narciarstwa. Pierwsze zajęcia z dziećmi prowadziłam na górce Szczęśliwickiej w Warszawie. Dzisiaj jeździmy na nartach w stacjach narciarskich zlokalizowanych na podtatrzańskich stokach, a mieszkamy w góralskich pensjonatach moich ciotek. Zajęcia z dziećmi i dorosłymi prowadzą doświadczeni i utytułowani trenerzy i instruktorzy. Narciarskie Przedszkole rośnie razem ze swoimi dziećmi.

Ideą Narciarskiego Przedszkola było od początku działalności nauczanie jazdy na nartach najmłodszych i starszych dzieci, w atmosferze zabawy i towarzystwa ich rodziców. Obecnie nasze spotkania odbywają się w charakterze wyjazdów weekendowych w odpowiednio dobrane tereny narciarskie na polskim Podtatrzu.

Spotkania z dziećmi i ich rodzicami na śniegu są dla mnie sposobem na realizację mojej pasji, którą jest twórcza praca z pełnymi pozytywnej energii maluchami w atmosferze zadowolenia i radości płynącej z uprawiania narciarstwa.

Nasze tereny narciarskieMałe Chiche

Do nauczania wybieramy stoki z nowoczesną infrastrukturą, umożliwiające dzieciom i rodzicom bezpieczną i zróżnicowaną zabawę na śniegu.

Dla bardziej zaawansowanych mamy w naszym pogramie na deser zdobycie najwyższej, jedynej o charakterze alpejskim narciarskiej góry w Polsce - Kasprowego Wierchu.

Stacja Narciarska Małe Ciche
Bukowina Tatrzańska
Kasprowy Wierch
Białka Tatrzańska
Polana Szymoszkowa

Nasze pensjonatyPensjonat Litworówka

Nasze rodzinne pensjonaty znajdują się w Poroninie- miejscowości oddalonej o 7 kilometrów od Zakopanego, Małego Cichego, Bukowiny Tatrzańskiej i 15 km od Białki Tatrzańskiej. Ich usytuowanie gwarantuje nam doskonałą bazę wypadową w najlepsze tereny narciarskie polskiego Podtatrza.

Pensjonat Litworówka
Pensjonat Matuska