Nowy sezon Narciarskiego Przedszkola - Narciarskie przedszkole Anity Marczułajtis

Nowy sezon Narciarskiego Przedszkola

Drodzy narciarze! Kolejny sezon przed nami. Mam nadzieję, że będzie obfity w śnieg i słoneczko na stokach oraz na waszych buziach, a dobre zdrowie pozwoli sie nam spotkać w tym samym gronie:)
W tym sezonie zaplanowałam tradycynie już znane Wam spotkania weekendowe oraz nową propozycję skierowaną przede wszystkim do najmłodszych, rozpoczynających naukę jazdy na nartach. Pod koniec zeszłego sezonu udało mi się wspólnie z jednym z warszawskich przedszkoli wypracować udaną metodę nauczania czterolatków w czasie 5 dni na śniegu. Zajęcia odbywały sie w grupie 8 dzieci (ten sam poziom- zupełnie początkujące) w specjalnym ogródku narciarskim przypominającym alpejskie stacjonarne przedszkola narciarskie dla najmłodszych. Po trzech dniach zabaw w ogródku dzieci udało się usamodzielnić na łatwym wyciągu orczykowym typu Poma znajdującym się obok ogródka, a czwatego dnia czteroletnie dzieci zjechały z najdłuższego stoku w Białce Tatrzańskej. Piątego dnia wystartowały samodzienie w zawodach narciarskich zorganizowanych na zakończenie imprezy. Rodzice w tym czasie szkoleni byli przez wymagającą Ludwikę Marczułajtis.
Ramowy plan takiego szkolenia wygląda zupełnie inaczej, niż plan naszych intensywnych weekendowych spotkań. Pięciodniowy pobyt na śniegu jest zaprojektowany i dostosowany do możliwości czterolatka rozpoczynającego zabawę z nartami. Zajęcia na nartach w ciągu dnia nie przekraczają trzech godzin. Zapraszam Was do zapoznania się z tą nową ofertą.
W tym sezonie będziemy w czasie przedłużonych weekedów gościć w Matusce, a w Litworówce zaplanowałam pobyty pięciodniowe. Chciałam Was również poinformować, że zakochana w Waszych dzieciach i zapatrzona w Wasze radosne duże rodziny, spodziewam się własnego potomstwa, które przyjdzie na świat pod koniec stycznia. W związku z tym, nie będę osobiście z Wami na nartach tej zimy. Ale cała pozostała ekipa naszego narciarskiego przedszkola będzie ta sama. Zofia Tragarz, moja mama, Zofia Rumińska - (fizjolog mojej siostry Jagny), Michał Tragarz oraz Kama Rumińska, która będzie docierała z Warszawy na wybrane spotkania. Jeżeli wszystko dobrze się ułoży z moimi dziećmi, to mam nadzieję, że będę Was dopingować do wspólnej zabawy stojąc na u podnóża stoku z wielkim wózkiem bliźniaczym:)
Zapraszam Was do zapoznania się z dokładnym "rozkładem jazdy", harmonogramem zajęć oraz kosztami, który będzie dostępny wkrótce w dziale kalendarz. W celach rezerwacji, i w razie wszelkich pytań dzwońcie jak zwykle do mnie. 600 00 44 10
Anita